D-Link DUB-E130 USB-C

Cena:

od 579 Kč do 699 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu D-Link DUB-E130 USB-C: Pro kompaktní laptopy: D-Link DUB-E130 síťový adapter Elegantní řešení pro kompaktní přenosné počítače s výbavou v podobě USB-C portu, v jejichž těle už nezbylo místo pro klasické ethernetové roz...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem DATART.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DATART.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Smarty CZ, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Smarty CZ popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

D-Link DUB-E130 USB-C - popis

Pro kompaktní laptopy: D-Link DUB-E130 síťový adapter
Elegantní řešení pro kompaktní přenosné počítače s výbavou v podobě USB-C portu, v jejichž těle už nezbylo místo pro klasické ethernetové rozhraní. Tento adaptér společnosti D-Link chybějící RJ-45 port rychle zastoupí.

Proč zakoupit
* Zpřístupní drátovou gigabitovou LAN i na počítačích bez RJ-45 portu
* Využívá USB-C konektor
* Podporuje plug-and-play a wake-on-LAN 

Rychlé spojení
Adaptér DUB-E130 nabízí velmi rychlé připojení k pevné síti. Nabízí totiž gigabitovou konektivitu, kterou zpřístupní jako pro běžný osobní počítač s OS Windows, tak pro stroj z rodiny Apple Mac.
Stačí zapojit
Zařízení plně vyhovuje standardu plug-and-play, stačí jej tedy pouze zapojit do zvoleného USB-C portu a je ihned k dipozici. Adaptér je vyroben z odolného materiálu a jeho návrh rovněž počítá s občasným přenášením. Klidně jej tak můžete přenášet s sebou v kapse.

Energeticky úsporný
Napájení adaptéru je zajštěno přímo přes port USB Type-C, takže není potřeba externí napájecí adaptér. Zařízení Obsahuje funkce pro úsporu energie v rámci technologie USB 3.0 a také další úsporné standardy, které minimalizují spotřebu energie v době, kdy je zařízení nečinné, síťová komunikace ustává, nebo je odpojen ethernetový kabel.

Podporuje Wake-on-lan
Pokud váš počítač podporuje funkci Wake-On-LAN, adaptér DUB-E130 lze použít k zotavení počítače z pohotovostního režimu nebo k jeho zapnutí prostřednictvím sítě LAN. Pokud chcete vzdáleně přistupovat k počítači, tato funkce umožňuje získat přístup k vašim souborům a programům a současně udržovat počítač v režimu nízké spotřeby. 
Klíčové vlastnosti
Praktický síťový adaptér značky D-Link (z USB-C na gigabitovou LAN), který přijde vhod všem majitelům kompaktních laptopů, v jejichž těle již nezbylo místo pro standardní RJ-45 konektor. Nabízí gigabitovou konektivitu, podporuje energii šetřící technologie a funkci Wake-on-LAN; napájen je z USB-C. Rozhraní: USB-C.

Výrobce D-link

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-Link DUB-E130 USB-C užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Switche, DSL koncentrátory, Ostatní aktivní prvky.