Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Síťové karty >

D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card

D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card

Cena produktu D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless Ex... není známa.

 

Popis produktu D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card: D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card Product Highlights Kompatibilní s 802.11n, rychlostí bezdrátového přenosu až 300 Mb/s překonává běžný Ethernet Rozhraní ExpressCard/34 ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card - popis

nahoru

D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card Product Highlights Kompatibilní s 802.11n, rychlostí bezdrátového přenosu až 300 Mb/s překonává běžný Ethernet Rozhraní ExpressCard/34 pro delší výdrž baterie Záruka 11 roků Mimořádný výkon s rozhraním ExpressCard Bezdrátový N ExpressCard adaptér DWA-643 je klientské zařízení založené na návrhu připravované normy 802.11n, které je určeno pro notebooky se slotem ExpressCard. Je rychlejší než bezdrátové adaptéry 802.11g a navíc využívá předností technologie ExpressCard. Technologie ExpressCard nabízí několik výhod oproti staršímu rozhraní CardBus, například menší velikost, větší rychlost mezi kartou adaptéru a hostitelským počítačem a navíc menší energetické nároky, což se promítá do delší výdrže baterie notebooku. Adaptér je dodáván v menší ze dvou možných velikostí podle specifikace ExpressCard a je tak vhodný pro každý typ slotu. Stálé spojení Tento adaptér vybavený technologií Wireless N poskytuje bezdrátové pokrytí, které je až 5krát větší než u 802.11g1. Vysoký výkon s rychlostí přenosu surových dat až 300 Mb/s předurčuje tento bezdrátový adaptér pro použití ve větších budovách nebo pro uživatele s nejvyššími nároky na výkon bezdrátové sítě. Výkon bezdrátového přenosu bude maximální při připojení tohoto adaptéru k bezdrátovému směrovači nebo přístupovému bodu z řady Wireless N. Uživatelé tak mohou zůstat ve spojení prakticky z libovolného místa svého domu1. Adaptér může být použit také v bezdrátových sítích 802.11g a 802.11b, kde zajistí výrazné zlepšení příjmu1. Tento adaptér podporuje zabezpečení WPA/WPA2 a WEP šifrování dat, aby pomohl zabránit průniku do sítě zvenčí a ochránil soukromé informace. Snadná instalace a použití Průvodce Quick Setup Wizard vede uživatele krok za krokem ve vybraném jazyku celým procesem instalace a umožňuje jim nakonfigurovat tento adaptér, aniž by si museli zavolat na pomoc síťového experta. Spolu s tímto produktem je dodáván také program Wireless Manager, který uchovává informace o všech nejčastěji využívaných sítích. Díky svému bezkonkurenčnímu výkonu, citlivosti příjmu a možnostem zabezpečení je tento adaptér nejlepší volbou pro snadné doplnění nebo vylepšení bezdrátové konektivity každého notebooku vybaveného rozhraním ExpressCard. Výjimečné doba záruky 11 roků Všechny produkty naší řady Wireless N mají záruku 11 roků, která odráží potenciální životnost těchto produktů. Nabídkou 11 roků záruky se chceme podělit s našimi zákazníky o naše nadšení z této průlomové technologie.

Výrobce D-link

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Ostatní bezdrátové prvky, Antény, kabely, příslušenství, Access pointy.

Nejlevnější D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card akční ceny - Levné D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější D-Link DWA-643, Wireless N 802.11n Wireless ExpressCard Card najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Síťové karty.