Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Síťové karty >

D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter

D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter

Cena produktu D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI... není známa.

 

Popis produktu D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter: D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter Bezdrátová LAN podle standardu 802.11g (frekvenční pásmo 2,4 GHz) • Kompatibilita s bezdrátovými zařízeními 802.11b • Rychlost přenosu dat až... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter - popis

nahoru

D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter Bezdrátová LAN podle standardu 802.11g (frekvenční pásmo 2,4 GHz) • Kompatibilita s bezdrátovými zařízeními 802.11b • Rychlost přenosu dat až 54 Mb/s • Rozhraní lokální sběrnice PCI 2.2 • Nastavitelné 64/128bitové WEP nebo WPA šifrování dat • Všesměrová dipólová odnímatelná anténa (SMA konektor) • Snadná instalace a konfigurace (plug and play) • Pracuje ve Windows 98SE, 2000, ME, XP • Síťová PCI karta D-Link AirPlusG DWL-G510 připojuje váš stolní PC k bezdrátové síti. Je osazena nejmodernějším křemíkovým čipem se zdokonalenými zabezpečovacími funkcemi pro ochranu vaší bezdrátové komunikace před vetřelci. Tato 802.11g bezdrátová síťová karta poskytuje rychlost přenosu až 54 Mb/s, když je použita ve spojení s dalšími bezdrátovými 802.11g produkty, a je tak schopna zvládnout i přenosy velkého objemu dat. • Rychlost bezdrátového přenosu až 54 Mb/s: Síťová karta DWL-G510 poskytuje rychlost až 54 Mb/s při komunikaci s dalším 802.11g zařízením. Vysoká rychlost a použití veřejně přístupného frekvenčního pásma 2,4 GHz plus mobilita a pohodlí spojené s bezdrátovou LAN dělá z této síťové karty ideální řešení pro datově náročné bezdrátové aplikace provozované na vašem počítači. • Snadný přechod na větší šířku pásma: Síťová karta DWL-G510 je zpětně kompatibilní s bezdrátovými 802.11b zařízeními a umožňuje tak hladkou spolupráci s jednotkami na platformě dřívějšího standardu. Díky zachování kompatibility s vaším existujícím bezdrátovým síťovým vybavením umožňuje tato karta přechod na vyšší rychlost při zachování předchozích investic do vaší sítě. • Zabezpečení sítě: Síťová karta DWL-G510 je vybavena funkcemi pro WPA (Wi-Fi Protected Access) a 802.1x autentizaci bezdrátových uživatelů, což přináší mnohem vyšší úroveň zabezpečení vašich dat a komunikací. Součástí je také konfigurační utilita, která umožní vašemu počítači vyhledat dostupné bezdrátové sítě a vytvořit a uložit informace o připojovacích profilech pro nejčastěji používané sítě. • Snadná instalace: Díky podpoře automatického připojení ke sběrnici PCI může být tato síťová karta snadno nainstalována do PC pro přímé připojení k libovolného bezdrátovému zařízení v režimu ad-hoc nebo pro připojení přes bezdrátový přístupový bod nebo směrovač v infrastrukturním režimu. Při použití s dalšími produkty D-Link AirPlusG se síťová karta automaticky připojí k síti.

Výrobce D-link

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Ostatní bezdrátové prvky, Antény, kabely, příslušenství, Access pointy.

Nejlevnější D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter akční ceny - Levné D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější D-Link AirPlusGTM 11 / 54Mbps Wireless LAN PCI Adapter najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Síťové karty.