Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Síťové karty >

D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card

D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card

Cena produktu D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardB... není známa.

 

Popis produktu D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card: D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card DWL-G630: 54 Mbps bezdrátový LAN CardBus adaptér • IEEE 802.11b/g kompatibilní • 64/128/152-bit WEP, podpora WPA, 802.1x, 32-bit Type II CardB... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card - popis

nahoru

D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card DWL-G630: 54 Mbps bezdrátový LAN CardBus adaptér • IEEE 802.11b/g kompatibilní • 64/128/152-bit WEP, podpora WPA, 802.1x, 32-bit Type II CardBus rozhraní • dual diversity integrovaná anténa • D-Link AirPlusG DWL-G630 je bezdrátový CardBus adaptér pro laptopy/notebooky, vybavený nejnovější čipovou sadou pro bezdrátovou komunikaci se zvýšeným zabezpečením pro ochranu vaší bezdrátové sítě před vetřelci. Tento bezdrátový 802.11g síťový adaptér poskytuje vysokou rychlost přenosu síťových dat až 54 Mb/s, když je použit spolu s dalšími bezdrátovými produkty standardu 802.11g, a je tedy schopen zajistit náročný provoz s velkým objemem přenášených dat. • Rychlost bezdrátového přenosu až 54 Mb/s: Adaptér DWL-G630 poskytuje rychlost až 54 Mb/s, když je použit ve spojení s jiným 802.11g zařízením. Tato zvýšená rychlost a použití frekvence 2,4 GHz, která je nyní k dispozici pro veřejné účely ve většině zemí, a také mobilita a pohodlí, které bezdrátová LAN přináší, dělá z tohoto adaptéru ideální řešení pro notebook/laptop, umožňující provozovat bezdrátové aplikace, které potřebují velkou šířku pásma. • Snadný přechod na větší šířku pásma: Adaptér DWL-G630 je zpětně kompatibilní s bezdrátovými zařízeními standardu 802.11b a umožňuje tedy bezproblémovou součinnost se zařízeními, založenými na předchozím standardu. Zachováním kompatibility s existujícími zařízeními bezdrátové sítě umožňuje tento adaptér přechod na vyšší rychlost a zároveň ochranu vašich dřívějších investic do vybavení sítě. • Velký výkon: Pro plné využití výhod 54Mb/s šířky pásma sítě používá tento adaptér pro přenos dat mezi sítí a vaším počítačem 32bitovou vysokorychlostní sběrnici CardBus. To zajišťuje, že mezi procesorem vašeho počítače a bezdrátovou sítí nevznikne úzký profil, který brzdí přenos dat. • Zabezpečení sítě: Adaptér DWL-G630 podporuje WPA (Wi-Fi Protected Access) a 802.1x pro autentizaci bezdrátového uživatele, a poskytuje tak mnohem vyšší úroveň zabezpečení vašich dat a komunikace. Má také konfigurační utilitu, umožňující vašemu počítači vyhledat dostupné bezdrátové sítě a uložit informace o profilech spojení pro nejčastěji používané sítě. • Snadná instalace: Díky možnosti připojení za chodu a podpoře plug-and-play lze adaptér snadno nainstalovat do vašeho PC pro přímé připojení k libovolnému počítači v bezdrátové síti v režimu ad-hoc nebo pro připojení přes bezdrátový přístupový bod nebo směrovač v infrastrukturním režimu. Když je použit s dalšími produkty D-Link AirPlusG, připojí se adaptér k síti automaticky.

Výrobce D-link

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Ostatní bezdrátové prvky, Antény, kabely, příslušenství, Bluetooth.

Nejlevnější D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card akční ceny - Levné D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější D-Link AirPlusG 11 / 54Mbps Wireless LAN CardBus Card najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Síťové karty.