Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Síťové karty >

D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter

D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter

Cena produktu D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless... není známa.

 

Popis produktu D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter: D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter LAN PCI - 802.11g Wireless LAN Standard s technologií MIMO - 2.4GHz ISM frekvenční pásmo, kompatibilní s IEEE 802.11b/g - 64/128- WEP... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter - popis

nahoru

D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter LAN PCI - 802.11g Wireless LAN Standard s technologií MIMO - 2.4GHz ISM frekvenční pásmo, kompatibilní s IEEE 802.11b/g - 64/128- WEP kódování, WPA (Wi-Fi Protected Access), WPA -PSK, 802.1x - Až 108Mbit rychlost přenosu dat (Turbo Mode) - High performance Smart Antenna MIMO technologie s multiple Dual vysílacími/přijímacími anténami - Zlepšený výkon Wireless s Double XR (2XR) - Technologie, Xtended Range, Xccelerated Rates - Řídicí program pro Windows 98SE, 2000, ME &a XP DWL-G520M podporuje technologii Smart Antenna MIMO a je tak adaptér 108Mbit IEEE-802.11g Wireless LAN PCI dimenzovaný pro profesionální použití. Díky zlepšené výkonnosti se dosáhnou značně vyšší dosahy a skutečná propustnost dat. DWL-G520M obsahuje technologii Smart Antenna MIMO s integrovanými multiplen Dual vysílacími/přijímacími anténami, která díky fázovému řízení vysílá a přijímá přímé rádiové signály, jakož i odrazy simultánně do obou směrů. Díky technologii MIMO se používá několik rádiových antén, jakož i nové metody přenosu a přijímání signálů. To vede ke značně zlepšené performanci a dosahu bezkabelových systémů LAN. Adaptér podporuje oprávnění uživatelů podle 802.1x, WEP kódování dat 64/128Bit a WPA, WPA-PSK a poskytuje tak spolehlivou ochranu před neoprávněnými přístupy. DWL-G520 pracuje jak v ad-hoc, tak i v infrastrukturním režimu, je 100% kompatibilní s IEEE 802.11g a IEEE 802.11b (DSSS) 2.4GHz Standard, a proto se bez problémů včlení do stávajícího prostředí Wireless LAN.

Výrobce D-link

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Ostatní bezdrátové prvky, Antény, kabely, příslušenství, Access pointy.

Nejlevnější D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter akční ceny - Levné D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější D-Link AirPlus XtremeGTM 108Mbps MIMO Wireless LAN PCI Adapter najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Síťové karty.