Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Síťové karty >

Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter

Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter

Cena produktu Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter není známa.

 

Popis produktu Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter: Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter Belkin N1 Wireless USB adapter Řada Belkin N1 Wireless Networking, která obsahuje špičková řešení kompatibilní s konceptem specifikace 802.11n org... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter - popis

nahoru

Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter Belkin N1 Wireless USB adapter Řada Belkin N1 Wireless Networking, která obsahuje špičková řešení kompatibilní s konceptem specifikace 802.11n organizace IEEE. Umožňují uživateli provádět více operací prostřednictvím jediného směrovače bez výpadků spojení. Vysílání datových proudů videa HD Poslech digitální hudby Hraní her online Přenášení fotografií a domácího videa Nakupování online a surfování v Internetu E-mail a konverzace Zpracování více VoIP telefonních hovorů Na základě konceptu 802.11n vytvořeného organizací IEEE využívá technologie N1 Wireless více přijímačů a vysílačů pro odesílání a přijímání dat vzduchem pomocí inteligentních MIMO (Multiple Input Multiple Output) prostorových multiplexních technik. Tato inteligentní anténní technologie využívá frekventovaného standardu 802.11g a zajišťuje zvýšení rychlosti, pokrytí a spolehlivosti bezdrátových systémů. Technologie N1 Wireless nabízí přenosovou rychlost až 300 Mb/s v režimu kanálu 40 MHz a až 150 Mb/s v režimu kanálu 20 MHz. Technologie N1 Wireless poskytuje větší rozsah a vyšší rychlost a představuje tak rychlý a efektivní způsob pro přenášení videa, hudby, fotografií a souborů mezi síťovými počítači v domácnostech nebo kancelářích. Instalace jako sen Po otevření krabice je uživateli k dispozici leták pro snadnou instalaci, na kterém je uvedeno, kde se nachází jednotlivé komponenty a v jakém pořadí mají být nainstalovány. Během instalace uživatel postupuje podle jednoduchých pokynů na obrazovce a po celou dobu instalace jsou přehledně k dispozici klíčové informace, jako například adresa IP a ID poskytovatele internetových služeb. Směrovač N1 Wireless má elegantní design a je vybaven přehledným zobrazením stavu sítě. Každá komponenta je označena ikonou, která ukazuje, zda je zařízení připojeno a zda funguje správně. Pokud zařízení funguje správně, je ikona modrá. Pokud zařízení nefunguje správně, ikona je oranžová. Pokyny pro odstraňování problémů jsou uvedeny v instalační příručce směrovače.

Výrobce Belkin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Ostatní bezdrátové prvky, Antény, kabely, příslušenství, Access pointy.

Nejlevnější Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter akční ceny - Levné Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Belkin Ethernet Wi-Fi Wireless N1 USB 2,0 adapter najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Síťové karty.